Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Kursy masażu
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-06-17, 13:11   kurs masaz tajski

ania, jak ci pisalem pare dni temu (zanim admin usunal twoje ogloszenie o platnym modelowaniu w twojej szkole), zebys nie rejestrowala sie po raz dziesiaty na forum, a probowala udzyskac haslo dostepu do profili od swoich bylych pracownikow. Rozumie jasno, ze rotacja, zarowno administracyjna, jak i nauczyczeli, jest znaczna w twojej szkole, ale powinniscie przekazywac sobie hasla dostepu.

rowniez nie jest wiecej dopuszczana na forum kryptoreklama - byla tolerowana w przeszlosci, ale co za duzo, to niezdrowo. Kryptoreklmama, podszywanie sie pod ucznia szkoly (podczas, gdy sie jest pracownikiem szkoly), jest forma dezinformacji, wprowadzania czytelnika w blad. Jesli nadal bedziesz to robic, to usune rowniez wczesniejsze wpisy, wlacznie z liwidacja calych watkow.

zwazywszy postawe administratorow szkoly i poziom merytoryczny kursow w gowork (mialem ostatnio okazje rozmawiac z kompetentna osoba w szkole, ktora odmowila mi podania kwalifikacji i doswiadczenia nauczyciela, zaslaniajac sie tajemnica (!) ), to odradzam jakiekolwiek kursy u was.

jest wiele innych szkol do wyboru, lepiej traktujacych potencjalnych kursantow, majacych wykwalifikowanych i doswiadczonych nauczycieli, lepiej pracujacych organizacyjnie i majacych przy tym nizsze ceny.

rownoczesnie blokuje tobie mozliwosc dalszego pisania na forum - mozesz zwrocic sie do admina o usuniecie ostrzezen. Wlasnie przed kilku minutami zarejestrowalas sie na innym forum masazystow, podajac swoje nazwisko, ale inne, niz na naszym forum.
 
     
Linki sponsorowane
mayaga

Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 21
Wysłany: 2011-06-18, 15:29   kurs masaz tajski

przeklenstwo szukam jakiś fajnych kursów masaży, myślałam o refleksologii ale trwa za długo i na chwilę obecną nie dam rady. Teraz poszukuję, kursu masażu gorącymi kamieniami ew Lomi lomi i szukam po niecie heheh i nie wierzę w to co znalazłam, kurs masażu gorącymi kamieniami trwający 8 godzin heheh, z tego co wypisali to teorii jest na tyle. jeśli macie jakieś sprawdzone "placówki" organizujące tego typu kursy to bardzo proszę o informacje.

[massagewarsaw - nie przeklinamy bez powodu, tu forum, nie podworko]
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-06-18, 15:39   kurs masaz tajski

kamienie widzialem juz od 4h, a mozna tez "korespondencyjnie" przy kupnie sprzetu czy bez kupna.

napisz gdzie mieszkasz, polska duza, kursow duzo
 
     
mayaga

Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 21
Wysłany: 2011-06-18, 16:03   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
kamienie widzialem juz od 4h, a mozna tez "korespondencyjnie" przy kupnie sprzetu czy bez kupna.

napisz gdzie mieszkasz, polska duza, kursow duzo


Ja mieszkam w Tarnowie na południu Polski (małopolska) zależy mi na dobrym, solidnym kursie, na pewno nie 4 ani 8 godzinnym :D
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-06-18, 16:08   kurs masaz tajski

w polsce nie widzialem dluzszych, niz 1 dzien, czyli cos 8h.

kamienie to nie wyzsza filozofia, ponoc wystarcza 2 dni/~16h. Ktos kiedys wpomnial na innym forum o kursie za $10 000, nie wiem, ile trwal i nie wiem, na ile prawda.
 
     
mayaga

Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 21
Wysłany: 2011-06-18, 16:12   

ehhh... no dobra a jakie jeszcze kursy proponujesz zrobić?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-06-18, 16:20   kurs masaz tajski

nie proponuje zadnych innych, ktore sam organizuje, a roznych technik i kursow jest setki, do wyboru, do koloru.

lomi tez niektorzy ucza w jeden dzien, inni w kilkadziesiat dni rozlozonych na rok/dwa, zeby byl czas na praktykowanie
 
     
mayaga

Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 21
Wysłany: 2011-06-18, 17:13   

a jakie kursy prowadzisz, gdzieś najbliżej mnie? jak czasowo i cenowo?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-06-18, 17:25   kurs masaz tajski

info w podpisie, jest tam tez link do watku na forum, rowniez na mojej stronie.

tajski do 30h zegarowych, indonezyjski do 20h, stopy, stemple do 12h.

najblizej do ciebie w kielcach, ale nauczycielka moze dojechac do ciebie do domu, jesli zorganizujesz kurs. Wystarczy 4 osoby, zeby wyszlo tyle samo, co na kursie publicznym. Akurat wczoraj zglosil sie andrzej z tarnowa na tajski, ale dojazd dla niego problemem, ze wzgledu na niemowlaka
  
 
     
mayaga

Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 21
Wysłany: 2011-06-18, 18:36   

czyli jeszcze 2 osoby i kurs można zorganizować na miejscu hmmm, muszę popytać znajomych.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-06-18, 18:57   kurs masaz tajski

im wiecej, tym taniej wychodzi na osobe.

potrzeba na podlodze 1-2 m2 na osobe (w zaleznosci od rodzaju masazu), przy malej grupie mozna w gabinecie/domu, jak wieksza, to wynajac/zalatwic.

sierpien-listopad. Pisz @
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-06-24, 02:06   kurs masaz tajski

Jasli nie wiesz jaki kurs wybrac, to radze omijaj takie, ktore obiecuja gruszki na wierzbie i sa pisane w superlatywach. Ponizej fragmenty ogloszenia z netu:

"Chcesz zwiększyć swoje kwalifikacje, zdobyć nowych klientów, poprawić pozycję swojej firmy na rynku?
AUTORYZOWANE CENTRUM SZKOLENIOWE ZAPRASZA NA KURS MASAŻU ...
2 DNI – cena 1 000 zł
PROMOCJA DLA UCZENNIC – TYLKO 700 ZŁ
Nasza firma jest liderem w zakresie prowadzenia kursów masaży ...

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują dyplomy, certyfikaty i zaświadczenia na blankietach wzór MEN – III/I, ważne w całym kraju, honorowane przez wszystkie organy nadzoru państwowego oraz dyplomy i certyfikaty unijne.

Zapewniamy wysoki poziom szkoleń, doskonale przygotowaną merytorycznie kadrę szkoleniową oraz porady w zakresie tematycznym danego kursu, nawet po jego zakończeniu. Zajęcia odbywają się w tętniących życiem, w pełni wyposażonych pracowniach. Główny nacisk kładziemy na praktykę, dlatego Nasze kursy w programie posiadają rzadko spotykaną liczbę godzin zajęć praktycznych – aż 80% do 90%!

Po ukończeniu naszych kursów absolwent posiada wiedzę i umiejętności praktyczne przewyższające te, które można zdobyć w dwuletnim studium, jest w pełni przygotowany do samodzielnego wykonywania zawodu oraz do założenia i prowadzenia własnego salonu.

Dzięki nam zdobędziesz profesjonalne przygotowanie do wykonywania masaży ....

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe"
 
     
MaGDUSIA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-29, 22:14   Re: kurs masażu gorącymi kamieniami!

Zielona0 napisał/a:
Witam!
Poszukuję informacji o kursie masażu gorącymi kamieniami. Najlepiej jakby to był Gdańsk lub też poprostu północ Polski. Jak macie jakieś informacje to dajcie znać!

Pozdrawiam


Hej

Jak w Twojej okolicy nie ma tego typu kursów to możesz wybrać się na wakacyjny kurs Akademii Sztuki Masażu MENOS, który odbędzie się niedaleko Ustki. Ja tam się wybieram i z tego co wiem to będzie tam masaż gorącymi kamieniami i masaż ayurveda ciała.

Pozdro
 
     
Marzenka1976
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-30, 18:39   Re: kurs masaz tajski

aaa
  
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-06-30, 18:54   kurs masaz tajski

MaGDUSIA napisał/a:
Hej
Jak w Twojej okolicy nie ma tego typu kursów to możesz wybrać się na wakacyjny kurs Akademii Sztuki Masażu MENOS, który odbędzie się niedaleko Ustki. Ja tam się wybieram i z tego co wiem to będzie tam masaż gorącymi kamieniami i masaż ayurveda ciała.


Marzenka1976 napisał/a:
Hej
Ja taki kurs skończyłam w Akademii Menos w Katowicach, a dokładniej w ich krakowskim oddziale. Teraz wybieram się na ich wakacyjny kurs masażu koło Ustki. Będzie tam też masaż ayurveda i lomi lomi.

byla juz fala uzytkownikow, absolwentow wspanialej gowork, to teraz z czestotliwoscia dzienna pojawi sie fala kursantow piejacych o letnim kursie w ustce, piszacych zupelnie tym samym stylem i to samo, niemal slowo w slowo, i w dodatku w tym samym watku.

kryptoreklama nie jest na forum tolerowana i jesli moge podzielic sie przemysleniami, to ma efekt odwrotny - odstrasza od nierzetelnych organizatorow, podszywajacych sie pod uczniow. Jest to nabijanie ich w butelke.
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB