Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Kursy masażu
Autor Wiadomość
Adam P

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 143
Wysłany: 2008-10-16, 11:47   

dobra reklama hehe
 
     
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-10-16, 15:26   

Adam P napisał/a:
dobra reklama hehe

Bez kitu hehe krypto reklama :D

ps. Zawsze warto dołożyć te kilka złotych i np. pójść na zoaczne 2 letnie studium masażu ;)
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2008-10-16, 15:39   

Żeby jednak było zupełnie śmiesznie, są wprawdzie zaoczne studia fizjoterapii, ale zaoczne studium masażu nie istnieje, i zgodnie z wymogami MZ istnieć nie może (a może jeszcze lepiej korespondencyjne?? Kursy takie - może na razie - proponuje ESKK :mrgreen: ) Może być natomiast wieczorowe. To po pierwsze.
A po drugie - jako sędziwy staruszek pamiętam, że dawniej kurs podstawowy masażu (dzisiejszy I stopień) w ZDZ obejmował 240 godzin zajęć, a kurs 100-godzinny miał napisane na zaświadczeniu wyraźnie: "NA UŻYTEK WŁASNY". Sam kiedyś od takiego zaczynałem :cry: , a wiedziałem i umiałem po nim więcej niż dzisiejsi absolwenci "zawodowych" kursów 60- godzinnych - są i takie, zaś ludzie, którzy je kończą też dostają certyfikaty na drukach MEN-owskich... A potem się dziwią, że żaden szanujący się ośrodek nie przyjmuje ich na dalsze kształcenie (np. Bodywork).
Więc taki "połączony" kurs 150-godzinny naprawdę mnie niczym nie imponuje.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-10-16, 15:44   

zbyszek napisał/a:
Żeby jednak było zupełnie śmiesznie, są wprawdzie zaoczne studia fizjoterapii, ale zaoczne studium masażu nie istnieje, i zgodnie z wymogami MZ istnieć nie może (a może jeszcze lepiej korespondencyjne?? Kursy takie - może na razie - proponuje ESKK :mrgreen: ) Może być natomiast wieczorowe.


Istnieją czy nie mogą istnieć nie wiem, może jestem w błędzie ale zawsze lepiej zrobić 2 letnia szkole niż kurs. Tak czy siak po licencjacie możesz iść na 2 letnie studium masażu i będziesz miał pełen pakiet ;)
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2008-10-16, 17:21   

A w tym, rzecz jasna, masz rację :) jeśli magistrowie fizjoterapii robią Studium dla poszerzenia umiejętności (mimo, że wcale tego nie potrzebują, aby zawodowo masować), tym bardziej może to zrobić lic. ratownictwa :)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-10-16, 17:45   masaz warszawa

[quote="arekom"]Witam!!!Jestem nowym uzytkownikiem forum.Skonczylem 3 letnei studia licencjackie na kierunku ratownictwo medyczne.Teraz jestem na pierwszym roku fizjotrerapii(tez licencjat)[/quote]
jesli jestes ratownikiem i robisz fizjo, to anatomie masz w malym palcu, pewnie tez liznales masaz i teorie masazu. Idz na kursy praktyczne, bo inaczej 50% zajec to bedzie dla ciebie powtorka.

jako licencjat ratownictwa i poczatkujacy fizjo, troche za nisko cenisz swoje kwalifikacje - nie slyszalem o pomocniku masazysty jako zawodzie, choc widzialem gdzies taki kurs jednoroczny.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-10-20, 16:02   masaz warszawa

[quote="Adam P"]dobra reklama hehe[/quote]
po tym, jak arek zamilknal na forum, rzeczywiscie wydaje sie, ze raczej chodzilo o reklame.

dzis przez przypadek zauwazylem, ze wlasnie 16.10, w kilka godzin po wypowiedzi arka, nasze forum mialo najwieksza ogladalnosc zarejestrowanych uzytkownikow w historii tego forum (26 uczestnikow) - wiec wiecej niz regularnie wysylanych biuletynach forumowych, jak np dzisiejszy o konkursie jesiennym.

tak sie tez sklada, ze tego samego dnia dostalem wiadomosc prywatna przez forum od arka. Czy wy tez dostaliscie te wiadomosc i czy jej wlasnie mozna przypisac rekord na forum?
 
     
Bodyworker 

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 214
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-10-21, 15:01   

Witam, czy dobrze zrozumiałem ktoś połączył tzw. I i II stopień za 1500 zł, łaczna ilosć godzin 150, to ma być ta rewelacja?. :mrgreen:

W Katowicach, Poznaniu, bodaj Częstochowie i Sosnowcu są solidne kursy 200 godzinne za 1000 - 1600 zł.

Swoją drogą tzw. stopnie I, II, III to marketing a nie zakres kwalifikacji.

Powodzenia w wyborze odpowiedniej szkoły z kursem.
 
     
arekom 

Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 4
  Wysłany: 2008-10-23, 10:05   

[quote=massagewarsaw po tym, jak arek zamilknal na forum, rzeczywiscie wydaje sie, ze raczej chodzilo o reklame[/quote]

Nie chodzilo o zadna reklame i to ze padl rekord nie ma z tym nic wspolnego :sad: . Caly czas sledze Wasze forum i uwaznie czytam bo chce wejsc w ta branze a nie udzielam sie poniewaz jak nie mam zielonego pojecia to wole sledzic i sie od Was "uczyc" niż samemu pisac jakies glupoty. Wiadomosc zostala wyslana tylko do Ciebie bo chcialem zasiegnac porady.Caly czas sledze forum i napewno bede uwaznie czytal pojawiajace sie tutaj informacje!!!
 
     
arekom 

Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 4
Wysłany: 2008-10-23, 10:06   

Dzięki Bodyworker za wypowiedzenie sie odnosnie tego co myslisz o tych kursach!!Pzdr
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-10-23, 10:08   masaz tajski

wobec tego bardzo przepraszam za brudne mysli, dalem swa opinie na twoje pytanie. Pozdro
 
     
arekom 

Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 4
Wysłany: 2008-10-23, 20:34   

Wiem i za ta opinie rowniez dziekuje bo tez w pewnym stopniu mnie ukierunkowala choc wybor jakiegos kursu zeby byl uzyteczny w przyszlosci dalej pozostal nierozwiazany bo z tego co widze to takich szkol Wy nei polecacie ale bede czytal dalej wszystkie info i moze wtedy sobie cos wybiore. Pozdro
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-10-23, 20:49   masaz tajski

poniewaz jestes ratownikiem i robisz fizjo, to masz juz pojecie o medycynie i podejscie do pacjenta lepsze, niz przecietny masazysta.

Z reguly w szkolach fizjo sa dodatkowe kursy specjalistyczne, jesli nic ci nie pasuje, to razem z kolegami zorganizuj interesujace was szkolenie. Bedziecie sie uczyc, czego chcecie, w wybranym przez was samych czasie i wymiarze, bez dojezdzania do sasiednich miast. Bedzie tez taniej w grupie, niz zapisywanie sie na kurs zewnetrzny - czasami uczelnia moze dofinansowac albo co najmniej dac bezplatnie sale szkoleniowa
 
     
agnieszka

Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 18
Wysłany: 2009-01-28, 17:37   

Witam.Czy ktoś z Was kończył kurs masazu chińskiego i kręgarstwa w Częstochowie? organizowany jest przez ośrodek NATURA ,a prowadzi go JAROSŁAW MIKLUS, bardzo proszę o komentarze ,opinie o tym kursie,własnie się tam wybieram 21-22 luty jest pierwszy zjazd (a są 3 łącznie 48 godzin) cena 1600 zł ,wg.mnie troche drogo ale może warto? pozdrawiam serdecznie.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-01-28, 17:52   masaz warszawa

o ile podstaw masazu chinskiego mozna sie nauczyc w okolo 50h, nawet jesli sie jest amatorem masazu - to wlaczanie w taki kurs jeszcze kregarstwa jest bardzo karkolomne.

Nauczysz sie po lebkach, ani jednego ani drugiego.

Jak pisalas wczesniej, dopiero pare miesiecy temu zapisalas sie do studium masazu, wiec nie masz jeszcze zadnych kwalifikacji. Wypada wiec sie dziwic, ze nauczyciel kregarstwa pozwala na uczestnictwo, nawet w tak krotkim czasie, osobom niewykwalifikowanym i niedoswiadczonym.

oczywiscie, kazdy nauczyciel stawia wlasne warunki uczestnictwa w kursie, ale w przypadku kregarstwa jest nieodpowiedzialne uczenie osob z ulicy. Kregoslup to nie zabawka.
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB