Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Kursy masażu
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2013-12-28, 21:45   

Gdzie zniżki dla forumowiczów według regulaminu ?
 
     
Linki sponsorowane
akademiamedica

Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 2
Wysłany: 2014-01-21, 14:41   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
stosunkowo nowa szkola (oddzielila sie od biostudia), poziom pewnie nie jest wybitny. Wszystko/bardzo wiele zalezy od nauczycieli. Idz na lekcje probna z jakakolwiek grupa, co da ci poznac nauczyciela





Ja widzę że Pan moderator to ma wiedzę na temat wszystkich szkół czy kursów jakie są prowadzone w Polsce. Radziłbym najpierw mieć wiedzę a potem wygłaszać swoje opinie na temat poziomu. Ciekawy jaki poziom prezentujecie na kursach które wy prowadzicie? radzę dziesięć razy się zastanowić nad przekazywaniem błędnych informacji do sieci. Masakra nie ma już normalnego forum.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-01-21, 15:51   Re: kurs masaz tajski

akademiamedica napisał/a:

Ja widzę że Pan moderator to ma wiedzę na temat wszystkich szkół czy kursów jakie są prowadzone w Polsce. Radziłbym najpierw mieć wiedzę a potem wygłaszać swoje opinie na temat poziomu. Ciekawy jaki poziom prezentujecie na kursach które wy prowadzicie? radzę dziesięć razy się zastanowić nad przekazywaniem błędnych informacji do sieci. Masakra nie ma już normalnego forum.

to od jakiej szkoly sie oddzielilas i jakich masz wybitnych nauczycieli? Jakie maja oni doswiadczenie i jak dlugo pracuja z toba?

niech cie glowa nie boli o nasze kursy - poziom przecietny, ale nikt sie nie oddziela, ta sama nauczycielka od 8 lat, z dlugoletnim dorobkiem w masazu i szkoleniach.

jest wiele forow o masazu, mozesz tez zalozyc wlasne, normalne
 
     
akademiamedica

Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 2
Wysłany: 2014-01-23, 11:54   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
akademiamedica napisał/a:

Ja widzę że Pan moderator to ma wiedzę na temat wszystkich szkół czy kursów jakie są prowadzone w Polsce. Radziłbym najpierw mieć wiedzę a potem wygłaszać swoje opinie na temat poziomu. Ciekawy jaki poziom prezentujecie na kursach które wy prowadzicie? radzę dziesięć razy się zastanowić nad przekazywaniem błędnych informacji do sieci. Masakra nie ma już normalnego forum.

to od jakiej szkoly sie oddzielilas i jakich masz wybitnych nauczycieli? Jakie maja oni doswiadczenie i jak dlugo pracuja z toba?

niech cie glowa nie boli o nasze kursy - poziom przecietny, ale nikt sie nie oddziela, ta sama nauczycielka od 8 lat, z dlugoletnim dorobkiem w masazu i szkoleniach.

jest wiele forow o masazu, mozesz tez zalozyc wlasne, normalne


Ciekawy jestem skąd ta agresja?? nic tu po mnie. :!:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-01-24, 01:18   kursy masazu tajskiego Warszawa

przeczulony jestes.

napisalem, ze "stosunkowo nowa", nie napisalem, ze nagle spadla z krzaka. Prawdopodobny "poziom ponizej wybitnego" napisany o nowej szkole uwazalbym raczej za komplement - na wybitny poziom pracuje sie latami. Tylko bardzo nieliczne szkoly mozna tak zakwalifikowac, pozostale sa okolo przecietnej. Zastrzeglem tez, ze wszystko zalezy od nauczyciela i poradzilem odwiedzenie szkoly na probe.

nastepnie zadalem pytania o twojej szkole, bo jest nowa i powszechnie malo znana, pomimo, ze istnieje w 10 miastach.

ty nie sprostowales faktow i nie odpowiedziales na pytania, tylko zarzucasz mi agresje. Otoz nie, staram sie pisac bez emocji i po zastanowieniu.

gdy zalozysz wlasne forum, to daj znac, chetnie sie zapisze
  
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-02-25, 13:17   kursy masazu tajskiego Warszawa

wygrzebalem wlasnie KURS DLA GENIUSZY

Kurs masażu I i II stopnia

Szkolenie zawiera następujące techniki masażu:

masaż klasyczny I stopnia z elementami głębokich technik mięśniowych,
masaż klasyczny II stopnia z masażem leczniczym oraz poizometryczną relaksacją mięśni,
masaż biurowy OFFICE,
manualny drenaż limfatyczny z kinesiotapingiem,
masaż hawajski Lomi Lomi,
manualny masaż odchudzający i antycellulitowy bańką chińską,
masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi,
masaż kosmetyczny i ujędrniający,
masaż japoński Shiatsu,
tradycyjny masaż tajski z elementami terapii manualnej kręgosłupa,
leczniczą refleksoterapię stóp,
masaż czekoladowy.

Szkolenie obejmuje 70 godzin zajęć.
 
     
Ulencja

Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-03-09, 17:49   Re: kurs masaz tajski

akademiamedica napisał/a:
massagewarsaw napisał/a:
akademiamedica napisał/a:

Ja widzę że Pan moderator to ma wiedzę na temat wszystkich szkół czy kursów jakie są prowadzone w Polsce. Radziłbym najpierw mieć wiedzę a potem wygłaszać swoje opinie na temat poziomu. Ciekawy jaki poziom prezentujecie na kursach które wy prowadzicie? radzę dziesięć razy się zastanowić nad przekazywaniem błędnych informacji do sieci. Masakra nie ma już normalnego forum.

to od jakiej szkoly sie oddzielilas i jakich masz wybitnych nauczycieli? Jakie maja oni doswiadczenie i jak dlugo pracuja z toba?

niech cie glowa nie boli o nasze kursy - poziom przecietny, ale nikt sie nie oddziela, ta sama nauczycielka od 8 lat, z dlugoletnim dorobkiem w masazu i szkoleniach.

jest wiele forow o masazu, mozesz tez zalozyc wlasne, normalne


Ciekawy jestem skąd ta agresja?? nic tu po mnie. :!:




Też jestem ciekawa skąd ta agresja? Chodziłam na kurs masażu I i II stopnia w Toruniu zaledwie przez miesiąc (kurs trwa dłużej),dopóki prowadząca kurs P.Karolina publicznie mnie znieważyła.Po rozmowie z koordynatorką przelała swoje emocje zwyczajnie na mnie.
To ja,płacąc za kurs (1550 zł kosztuje) jeszcze muszę się denerwować? Tak żenującej sytuacji dawno nie przeżyłam.Złożę skargę na piśmie i będę się domagała zwrotu poniesionych kosztów.
Mam nadzieję,że P.Karolina bywa na tym forum i może się w końcu nauczy,że kultura osobista w tym zawodzie to podstawa!
Nikomu absolutnie nie polecam kursu masażu w Akademii Medica w Toruniu-zwłaszcza,jeśli prowadzi go P.Karolina
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-03-09, 17:55   

mala szansa, ze tu jest karolina, ale jej szefowa z warszawy tu pisywala
 
     
BIOMAART Masaż 


Dołączyła: 22 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-05-06, 21:50   

Kurs masażu Work Site (biurowego/krzesełkowego)
Jesteśmy przyszłymi technikami masażystami.. Organizujemy 11 maja 2014 w Warszawie kurs masażu Work Site. Mamy jeszcze 3 wolne miejsca. Może ktoś zechce zgłębić tajniki tego masażu razem z nami? Preferencyjna cena.
Więcej informacji pod numerem 504243068 (Beata)
 
     
Franciszka Oglo

Dołączył: 19 Maj 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-05-19, 13:54   Jednoroczna Policealna Szkoła Zawodowa ŻAK Katowice

Jednoroczna Policealna Szkoła Zawodowa ŻAK Katowice - kierunek BIOMASAŻ-FIZJOTERAPIA!
Wszystkich zainteresowanych kierunkiem biomasaż-fizjoterapia zapraszamy do Żaka w Katowicach na roczną FIZJOTERAPIĘ!
Tylko w Żaku:
- wykwalifikowana kadra dydaktyczna,
- profesjonalny sprzęt,
- wiele zajęć praktycznych,
- nauka trwa tylko ROK,
- dyplom potwierdzający posiadaną specjalność,

Po ukończeniu rocznego biomasażu można podjąć pracę w:
- salonach odnowy biologicznej,
- uzdrowiskach,
- ośrodkach rehabilitacyjnych,
- prowadzenie własnej działalności gospodarczej,
- w domach opieki społecznej.

Szczegóły i zapisy:

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK
ul. 3 Maja 33/1
Katowice
tel. 32 781 84 23
 
     
Lloyda 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-06-24, 15:36   

Hmm, no dobra, widzę, że dużo tutaj reklam.. Dobrze, że ktoś jednak dba o jako taką opinię - ja bym się tam od razu nie denerwowała, tylko zapytała, dlaczego akurat moja szkoła zbiera takie opinie, ale co ja tam wiem.. :P

Dobra, to do rzeczy - ktoś ma jakieś doświadczenia ze szkołami w Krakowie? Bo też widzę tu sporo porad, ale żadnej opinii z pierwszej ręki ;)
 
     
arwenaring 
Krakowskie Centrum Masażu www.krakmasaz.pl

Wiek: 36
Dołączyła: 18 Cze 2013
Posty: 20
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-07-21, 11:03   

poszukuje kursu masażu work site- on site- work place jak zwał tak zwał, ktoś może ma orientację gdzie taki kurs można zrobić ?? z góry dziękuje za pomoc :wink:
 
     
sebeq

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 63
Wysłany: 2014-07-21, 12:49   

Z tego co szukałem to body-relax mają to w ofercie. Poszukaj ich w necie, to ci którzy występowali w projekcie masaż. Tylko nie wiem czy kursy są ok czy nie bo nie korzystałem.
 
     
hektor144 

Wiek: 50
Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-09-24, 11:25   

Witam, proszę o pomoc w wyborze podstawowego kursu masażu leczniczego. Nie zajmuję się masażami ani nie posiadam wykształcenia w tym kierunku. Interesuję się tym tematem z racji własnych problemów z kręgosłupem i wieloletniego korzystania z różnych masaży. I tak postanowiłem zgłębić trochę podstawowej wiedzy poprzez taki kurs. Z ofert szkół z Warszawy zainteresowała mnie oferta szkoły animusz, kurs I i II stopnia w sumie 150 godzin lekcyjnych za 1450 zł, Co sądzicie o tym ? Czy to jest sensowna propozycja dla takiej osoby jak ja ? :) z góry dziękuję za pomoc
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2014-09-24, 19:49   

Czytałeś cały watek już? Szkoła Animusz już się przewijała nie raz. Na początek możesz spróbować. Jak będziesz chciał więcej to już 2 letnia szkole rób.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB