Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Wybór szkoły w Łodzi
Autor Wiadomość
kicia85 

Wiek: 38
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-08-17, 11:10   Wybór szkoły w Łodzi

Witam,

Właśnie poszukuję szkoły w Łodzi, gdzie mogłabym zdobyć wiedzę, umiejętności i dyplom technik masażysta.
Zastanawiam się na "Akademią Zdrowia".
Czy moglibyście polecić jakaś szkołę w Łodzi?

Z góry dziękuję
Pozdrawiam.
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-08-17, 11:19   masaz tajski kurs

po akademii zdrowia w lodzi jest jeden z uzytkownikow, ktory ostatnio pisal o swoich perypetiach
http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?p=4654

mozliwe, ze od czasu, gdy on skonczyl te szkole pare lat temu cos sie juz zmienilo, ale sprawdz podwojnie.

informacje z drugiej reki od nauczyciela, ktory kiedys tam pracowal, ze sale przepelnione, zle wyposazone, dyrekcja niemila a nauczyciele niskoplatni i zalatani.

w mojej opinii, najlepiej isc do szkoly masazu, w ktorej ucza tylko masazu, a nie kosmetyki, ksiegowosci, komputerow, ochroniarstwa i stu innych profesji
 
     
kicia85 

Wiek: 38
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-08-17, 11:44   

Na stronie "AkademiI Zdrowia" jest akredytacja na masaż leczniczy i klasyczny, więc pewnie tytuł technika się dostanie (oczywiście o ile zda się egzamin.)

Ale jeśli nie Akademia Zdrowia to jaka szkoła w Łodzi?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-08-17, 11:56   masaz tajski kurs

[quote="kicia85"]Na stronie "AkademiI Zdrowia" jest akredytacja na masaż leczniczy i klasyczny, więc pewnie tytuł technika się dostanie[/quote]
pewnie tak samo bylo, jak truskawa tam zaczynal.

co drugi kurs masazu wpisuje sobie "leczniczy".

jesli nie ma kawa na lawe, ze jest technik masazysta, i potwierdz jeszcze to na pismie z sekretariatu, to daruj sobie.

osobiscie odstrecza mnie od akademii zdrowia (i podobnych) ich reklama: "zdobadz zawod na czasie, zostan masazysta, gwarantowana praca w spa" etc. Ja omijalbyl takie czcze gadanie duzym lukiem.

jest technikum masazu dla niewidomych, przyjmuja tez pewnie wszystkich
  
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-08-17, 12:51   

Może próbuj do policealnych szkol typu żak, cosinus tam maja 2 letnie technika masażysty w ofercie ;)
 
     
kicia85 

Wiek: 38
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-08-17, 13:18   

W Cosinusie w Łodzi nie ma w ofercie technika masażysty.
A mam jeszcze takie pytanie: ta "Akademia Zdrowia" zamieściła na swojej stronce informacje o akredytacjach jakie dostała i jest tam akredytacja dla:
- kurs masażu klasycznego
- kurs masażu lecziczego.
Może wiecie, czy mając taką akredytację szkoła ma prawo nadać tytuł technika po jej ukończeniu?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-08-17, 13:27   masaz tajski kurs

akredytacja czego i przez kogo nadana - wydaje sie, ze naduzywaja nieznanego im i wiekszosci slowa.

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2549226

nie spotkalem sie wczesniej z takim okresleniem do kursu masazu, choc sa np kursy fizjoterapeutyczne akredytowane przez profesjonalna organizacje, np polskie stowarzyszenie fizjoterapeutyczne.

wszystko to jest absolutne pustoslowie smiechu warte, tak samo jak reszta reklam tej (i podobnych) szkol.

zwroc tez uwage, ze w zakladce "kursy medyczne" nie ma masazu, natomiast "technik masazysta" jest w promocjach - czyli tak cie uczymy i taki dostaniesz dokument, jak ty nam placisz
  
 
     
kicia85 

Wiek: 38
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-08-17, 16:33   

http://akademia-zdrowia.pl/index.php?ids=493
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-08-17, 16:44   kurs joga masaz tajski

nie zmienia to w zaden sposob faktu, ze sa to jedynie kursy, a nie technik masazysta, o ktory przeciez ci od samego poczatku chodzi (u dolu tego dokumentu, zaraz pod "akredytacja", jest jak bykiem "kurs").

ale, oczywiscie, jesli sie bardzo upierasz przy akademii, to widac juz dokonalas wyboru i twoje pytanie jest raczej retoryczne.

kursy prowadzone przez akademie nie odrozniaja sie niczym, od wszystkich innych kursow masazu klasycznego - natomiast wez pod uwage opinie bylego nauczyciela tej szkoly, ktora ci zacytowalem na samym poczatku. Nauczyciel ten, zreszta, zagladal tutaj na forum, mozliwe, ze zechce mu sie odezwac samemu.
  
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2009-08-17, 16:55   

Akademia Zdrowia nie ma technika, chciała ale nie dostała. Szukaj zatem takiej szkoły która NA PEWNO do tego egzaminu przygotowuje. Akredytacja Kuratorium oznacza jedynie, że przedstawili program i Kuratorium go akceptuje.
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-08-17, 18:44   

Akademia zdrowia to WIELKA KUPA!!!
Nie idź tam bo załatwią cię tak jak mnie... W ostatnim semestrze powiedzą ci że nie maja akredytacji i zostaniesz z niewiele znaczącym dyplomem na który chodziłeś dwa lata a mogłeś go dostać w kilka miesięcy i to dużo taniej!!
Na technika masz dwie szkoły:
na wielkopolskiej tam jest pierwsza szkoła z technikiem masażu, w sumie jedyna licząca się,i na dziewanny ale tam jest opcja dla niedowidzących i niewidzących... wielkopolska dzienne dwa lata, dziewanny wiem ze jest opcja z zaocznym ale musisz sie dokladnie dowiedziec bo nie wiem na 100%
 
 
     
kicia85 

Wiek: 38
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-08-17, 23:35   

No właśnie... Ta akademia też mnie już troszke zniechęca.
Dziś znajoma mówiła, że jest jeszcze jakaś szkoła na Próchnika. Poszukam informacji w necie dzisjaj jeszcze, a jak nic ciekawego nie znajdę to poprostu tam pojadę.

Bardzo dziękuję za pomoc.
Sprawdzę oczywiście te szkoły, które polecacie i napewno coś wybiorę.
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-14, 20:45   

Odświeżam:)

Szybkie pytanko do wtajemniczonych:) -- Jakich DOKŁADNIE papierów powinienem się domagać od szkoły aby być pewnym że mają i mogą mnie uczyć na technika masażu??
Pytam się bo jest wiele podobnych zapytań a ja mam zamiar iść do szkól w łodzi i wypytać się żeby chociaż forumowicze z łodzi mieli pewność gdzie idą. Żeby nie wpadli w taki wkręt jak ja... Ja zastanawiam się nad technikiem ale nie chcę popełnić kolejnego błędu jak kiedyś z akademią zdrowia...
sorki za off w temacie ale chyba nie trzeba robić kolejnego.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB